اثر قلم...

اثر قلم...

Please give your comments for improvement of Contents

پیام های کوتاه
تبلیغات
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
نویسندگان

روحانی در جماران ...

سه شنبه, ۱۴ خرداد ۱۳۹۲، ۰۷:۰۱ ب.ظ

 روحانی، بقیه حضار را هم به هیجان آورد. او در پاسخ به شعارهای تند تیم چندنفره حاضر در سالن گفت: بنده یک کلمه به صورت مبهم بگویم، امسال یعنی سال 92، سال 88 نخواهد شد. ... ما فضای امنیتی را از خیابان‌ها، دانشگاه‌ها، مدارس‌ و ... خواهیم شکست.
این سخنان روحانی، باقی جمعیت حاضر در سالن را نیز تهییج کرد، طوری که اکثریت حاضران، روحانی، بقیه حضار را هم به هیجان آورد. او در پاسخ به شعارهای تند تیم چندنفره حاضر در سالن گفت: بنده یک کلمه به صورت مبهم بگویم، امسال یعنی سال 92، سال 88 نخواهد شد. ... ما فضای امنیتی را از خیابان‌ها، دانشگاه‌ها، مدارس‌ و ... خواهیم شکست.
این سخنان روحانی، باقی جمعیت حاضر در سالن را نیز تهییج کرد، طوری که اکثریت حاضران،

در تکرار شعارهای ساختارشکنانه همنوا شدند.


روحانی، اما به جای اعلام موضع قاطع در نفی شعارهای ساختارشکنانه، به ابراز این جمله بسنده کرد: ما صبوری کردیم شما هم صبر کردید ... امیدوارم این صبوری شما تا 24 خرداد ادامه داشته باشد.
این جمله روحانی، نه تنها به توقف سردادن شعارهای ساختارشکنانه منجر نشد، بلکه به تشدیدش کمک شایانی کرد.
سخنرانی حسن روحانی تمام شد، اما شعارهای تند حامیان وی ادامه یافت. بخشی از این گروه، به هنگام خروج از حسینه جماران، اقدام به تشکیل دسته های کوچک چند نفره کرده و در خیابان های اطراف به سر دادن شعارهای ساختار شکنانه خود ادامه دادند. گروه مذکور قصد کشاندن جمعیت به خیابان های اصلی شمال شهر را داشتند. در نهایت، نیروهای انتظامی وارد عمل شده و غائله مذکور با دستگیری برخی از این افراد به پایان رسید.


نظرات  (۱)

فتنه 88 ایران رو بیمه کرد...

ارسال نظر

نظر دادن تنها برای اعضای بیان ممکن است.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
اثر قلم ...
كد لوگوي ما
http://shiawallpapers.ir/wp-content/uploads/2013/06/nime-shaban-By-shiawallpapers-614x345.jpg var browName = navigator.appName; var SiteID = 47; var ZoneID = 488; var browDateTime = (new Date()).getTime(); if (browName=='Netscape') { document.write(''); document.write(''); } if (browName!='Netscape') { document.write(''); document.write(''); }